Unikalna architektura

Mieszkania znajdują się w odrestaurowanej kamienicy z XIX wieku.

Wygodne wnętrze

W budynku znajduje się 11 komfortowych mieszkań w różnych typach i układach pomieszczeń

Doskonała lokalizacja

Kamienica znajduje się w samym centrum miasta w dogodnej lokalizacji Fromborka

Codzienne udogodnienia

W okolicy budynku znajduje się dużo sklepów , atrakcji turystycznych oraz wygodny dostęp do plaży

O inwestycji

Atutem inwestycji jest nie tylko wysoki standard wykończenia, prestiż, doskonała lokalizacja, ale też zabytkowy charakter budynku z lekkim nowoczesnym liftingiem wnętrz. Pierwsze wzmianki o kamienicy datuje się pod koniec XIX w. Dziś kamienica pod szyldem „Kopernika 10” wraca do dawnej świetności i oferuje wyjątkowe apartamenty, które zapewnią wspaniały wypoczynek oraz stanowią doskonałą lokatę kapitału.

Wnętrza budynku oraz apartamentów zostały zaprojektowane ze szczególną starannością. Bryła budynku, elewacja, dobór kolorystyki oraz wykończenie, zarówno wnętrz jak i części wspólnych, zostały skrupulatnie przeanalizowane i dostosowane do architektury pobliskiej zabudowy, z poszanowaniem historii, doskonale łącząc styl klasyczny i nowoczesny.

Galeria wizualizacji

Apartamenty  „Kopernika 10” to kameralny obiekt komfortowych lokali wypoczynkowych, usytuowany w pięknej, odrestaurowanej kamienicy z XIX w., w centrum miasteczka z perspektywami. Każdy apartament na życzenie klienta zostanie wykończony w standardzie „pod klucz” i będzie wyposażony we wszystko co niezbędne do luksusowego wypoczynku nad wodą. Komfort użytkowania zapewni odpowiednia wysokość pomieszczeń ( ponad 3,6 metra) oraz ergonomiczny układ stwarzający duży potencjał aranżacyjny.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w samym centrum Fromborka niecałe 5 minut pieszo od Muzeum Mikołaja Kopernika i 800m od Portu i Przystani. W okolicy znajdują się liczne restauracje, bary, kawiarnie oraz sklepy. Nie brakuje również terenów zielonych, czy Placu miejskiego z Fontanną i pomnikiem Kopernika.

Sklepy

W odległości 5 minut drogi znajduje się Biedronka oraz inne sklepy wielobranżowe i spożywcze

Atrakcje

Niedaleko znajdują się muzea, Wzgórze Katedralne, Rynek Miasta oraz przystań i port

Położenie

Budynek mieści się w sercu Fromborka tuż przy rynku głównym i innych atrakcjach miasta

Plaża

Pieszo możesz wybrać się na plażę, molo lub obejrzeć kolorowe fontanny

zobacz lokalizację na mapie

Atrakcje okolicy

Frombork to niewielkie miasteczko turystyczne nad Zalewem Wiślanym. Urokliwe miejsce, które dzięki licznym pamiątkom, zabytkom historii jest pełne tajemniczego uroku. Miasto posiadające prawa miejskie od 8 lipca 1310 roku.

“Można sobie wyobrazić świat bez Napoleona. Ale czym byłby świat bez Kopernika?”

Zbigniew NienackiPan Samochodzik i zagadki Fromborka
widok frombork

Przeczytaj o wzgórzu Zamkowym we Fromborku

Najważniejsze zabytki miasta znajdują się na widocznym już z daleka, zadrzewionym Wzgórzu Katedralnym. Miasteczko leży pomiędzy brzegiem Zalewu Wiślanego, a katedrą. Na spokojne zwiedzenie Fromborka, w zależności od wybranych atrakcji, powinniśmy zaplanować od 3 do nawet 5-6 godzin.

Miasto i gmina Frombork znajduje się w obrębie obszaru funkcjonalnego Zielone Płuca Polski. Istotą idei Zielonych Płuc Polski jest funkcjonowanie wielkoprzestrzennego systemu ochrony przyrody składającego się z obszarów prawnie chronionych oraz przestrzeni między nimi, pełniących funkcje gospodarcze podlegające rygorom na mocy innych przepisów uwzględniających ich położenie w pobliżu obszarów przyrodniczo cennych.

port we fromborku mieszkania

Poznaj Port we Fromborku

Dla zapaleńców turystyki wodnej świetnym akwenem jest  Zalew Wiślany, który jest doskonałym miejscem do uprawiania żeglarstwa, sportów motorowodnych oraz kajakarstwa. Amatorzy kąpieli słonecznych i wodnych mają do swojej dyspozycji przybrzeżne plaże, a osoby chcące poprawić swoje samopoczucie będą mogły korzystać m.in. z odpowiedniego klimatu, wód leczniczych wydobywanych z  głębokości ponad 900 metrów oraz źródeł geotermalnych. Jest również koncepcja budowy sanatorium na około 200 miejsc ponieważ Frombork spełnił warunki uzdrowiska w 2015 r.  Zimową porą zamarznięte wody Zalewu zachęcają do przejażdżek bojerami. Dzięki portowi Frombork dysponuje połączeniem wodnym z miejscowościami na Mierzei Wiślanej, a już od września 2022 będzie funkcjonował Przekop przez mierzeję wiślaną. Z Fromborka kursują statki do Krynicy Morskiej.
frombork wieża

Wycieczka po Wzgórzu Katedralnym

Wycieczka na wzgórze katedralne to prawdziwa gratka dla miłośników średniowiecznych fortyfikacji. Pierwsze umocnienia zaczęto wznosić w XIV wieku. Do naszych czasów przetrwało osiem baszt. Do środka prowadzą dwie bramy, w tym najbardziej znana, monumentalna Brama Południowa.
frombork inwestycja

Sprawdź informacje o Bazylice Archikatedralnej

Pierwszy stojący tu kościół był najprawdopodobniej drewniany. W 1329 roku biskup Henryk II Wogenap rozpoczął wznoszenie obecnej gotyckiej, murowanej świątyni.
inwestycja Frombork

Przeczytaj o Wieży Wodnej (Wodociągowej)

Naprzeciwko Wzgórza Katedralnego znajduje się niezwykły zabytek dawnej techniki. Pomiędzy 1310 a 1472 rokiem, czyli jeszcze w czasach Zakonu Krzyżackiego, wybudowano kanał doprowadzający do miasta słodką wodę z rzeki Baudy. Oryginalnie liczył on prawie 6 km długości i łączył się w pobliskim porcie z wodami Zalewu Wiślanego.

Położenie miasta w strefie nadmorskiej sprawia, że następuje przenikanie klima- tycznego oddziaływania Zalewu Wiślanego i morza w głąb lądu, z czym wiąże się:  bryza morska – która dociera w głąb lądu na odległość większą niż kilkanaście km. ,  pojawianie silnego i bardzo silnego wiatru, który wieje najczęściej z północy,  rozprzestrzenianie się aerozolu morskiego – szczególnie przy wiatrach północno-zachodnich, duża zawartość jodu w powietrzu.

Wybierz dom

Sprawdź rozkład i wielkości pomieszczeń wybranego mieszkania klikając w kartę lokalu. Dostępne lokale posiadają status „wolne” .

Mieszkanie L1

Status: WOLNE

Kondygnacja: Parter

Powierzchnia: 43,77m²

KARTA LOKALU

Mieszkanie L2

Status: WOLNE

Kondygnacja: Parter

Powierzchnia: 44,16m²

KARTA LOKALU

Mieszkanie L3

Status: WOLNE

Kondygnacja: Parter

Powierzchnia: 30,70m²

KARTA LOKALU

Mieszkanie L4

Status: WOLNE

Kondygnacja: Parter

Powierzchnia: 36,05m²

KARTA LOKALU

Mieszkanie L4_1

Status: SPRZEDANY

Kondygnacja: Parter

Powierzchnia: 18,45m²

Mieszkanie L5

Status: WOLNE

Kondygnacja: Piętro 1

Powierzchnia: 31,95m²

KARTA LOKALU

Mieszkanie L6

Status: REZERWACJA

Kondygnacja: Piętro 1

Powierzchnia: 64,54m²

KARTA LOKALU

Mieszkanie L7

Status: WOLNE

Kondygnacja: Piętro 1

Powierzchnia: 44,14m²

KARTA LOKALU

Mieszkanie L8

Status: SPRZEDANY

Kondygnacja: Piętro1

Powierzchnia: 34,20m²

Mieszkanie L9

Status: WOLNE

Kondygnacja: Piętro 2

Powierzchnia: 42,08m²

KARTA LOKALU

Mieszkanie L10

Status: WOLNE

Kondygnacja: Piętro 2

Powierzchnia: 45,63m²

KARTA LOKALU

Mieszkanie L11

Status: WOLNE

Kondygnacja: Piętro 2

Powierzchnia: 47,68m²

+PODDASZE !

KARTA LOKALU

Kontakt

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego lokalu oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

mieszkanie frombork