O NAS

“Paweł i Sylwia, to duet i partnerstwo w pracy zawodowej i życiu osobistym. To małżeństwo z 16-letnim stażem, idealnie odnajdujące się w podziale obowiązków i zadaniowości przy realizacji swoich projektów nieruchomościowych.
Prowadzą prace z zachowaniem najwyższych standardów i dbałością o szczegóły. Wierzą, że praca jaką wkładają zaowocuje zadowolonymi Klientami i przyczyni się do tego, że ich wizje i marzenia zostaną zrealizowane,

W 2019 roku laureaci "Nagrody Starosty Elbląskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury”

“Paweł Tkacz- Handlowiec z urodzenia, wykształcenia i doświadczenia. Przedsiębiorca, aktywny inwestor na rynku nieruchomości i w obrocie nieruchomościami w Polsce. Działa w najmie i podnajmie długoterminowym oraz współpracuje z inwestorami przeprowadzając ich przez cały procesor od zakupu po zarządzanie najmem. W swoich działaniach opiera się na odpowiedzialności, szczerości oraz ceni sobie dobre relacje. Wierzy, że dane dobro powróci do nas podwójnie.
Prywatnie: Tata i mąż, który każdą wolną chwilę poświęca rodzinie, multiinstrumentalista (grający na perkusji od 4-go roku życia), meloman kochający muzykę, film i dobry dźwięk, organizator i współorganizator kilku cyklicznych imprez w rodzinnym mieście, pasjonat dobrego wina i „wolności życia” oraz dwóch kółek z silnikiem.”

“Sylwia Tkacz- właścicielka Deseo Home, działalności zajmującej się przygotowaniem nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Wykwalifikowany Home Stager i projektant wnętrz. Magister Fizjoterapii, która od dzieciństwa interesowała się urządzaniem domów i mieszkań. Przygodę z wnętrzami zaczęła kilkanaście lat temu na potrzeby własne, co poskutkowało rozwinięciem skrzydeł i pomocą wielu inwestorom oraz inwestycjom w najmie krótko lub długoterminowym. Funkcjonalność to podstawa jej projektów.
Prywatnie: mama dwóch córek w edukacji domowej, śpiewająca od dziecka oraz uczestnicząca na wielu konkursach wokalnych, Konferansjerka i prowadząca wiele lokalnych imprez. Scena i mikrofon to jej żywioł. Działająca i udzielająca się społecznie w każdej wolnej chwili. Uśmiech i gotowość do działania to jej dewiza.”